Бізнес на кавових автоматах – вигідна і прибуткова справа

Автор | 18.01.2019


заробіток на каві У шаленому ритмі нашого сучасного життя мало хто обходиться без додаткових стимуляторів життєвого тонусу. Кава належить до одного з найбільш поширених та улюблених напоїв, що мають стимулюючі властивості. Однак, якісну і смачну каву не завжди можна знайти у продажу. Досить складно приготувати смачний напій і в домашніх умовах, адже не у кожного в квартирі є якісна кавоварка або спеціальна машина для приготування кави. Тому бізнес на кавових автоматах, що набув значного поширення у всіх містах нашої країни, вважається одним з найбільш вигідних і рентабельних.

Якщо ви замислювалися над придбанням такого автомата для відкриття свого бізнесу, можна сміливо втілювати свою ідею в життя з тієї простої причини, що в Україні торгівля напоями з автоматичних пристроїв та різних машин вважається відсталою. Слід зазначити, що на сьогоднішній день по території нашої країни вже встановлено понад шістдесят тисяч кавових автоматів та напівавтоматичних кавоварок, що використовуються в холах вокзалів, готелів, підприємств та організацій, у торговельній мережі, закладах освіти, медицини і т.п. Але насправді ця кількість дуже мала у порівнянні з аналогічними показниками в інших країнах. Саме тому й варто звернути на цю ідею пильну увагу, адже автомати з кавою вважаються сьогодні дуже популярними і в них найвищі показники продажів та швидкої окупності.

Зараз існує можливість придбати кавові апарати не тільки за готівку, але й в кредит. Є фірми виробники, які збувають свою продукцію на кредитних і досить вигідних умовах. Крім продажу автоматів кави виробники виконують сервісне обслуговування своїх машин. Можна також придбати і вживані автомати для приготування кави. Вони коштують трохи дешевше і працюють не гірше ніж нові. Їх можна успішно використовувати на початковому етапі розвитку бізнесу, а згодом вже закупляти нове аналогічне обладнання.

Звичайно, організовуючи таке підприємство, необхідно все прорахувати і скласти докладний план бізнесу. Спочатку потрібно точно визначити, де саме буде встановлено автомати для продажу кави і домовитись з власниками приміщень про їх установку. Справа в тому, що місце розташування відіграє важливу роль, адже від нього буде залежати обсяг продажів та, відповідно, величина прибутку. Також потрібно спланувати, як саме буде здійснюватись догляд і обслуговування техніки, адже від цього питання в значній степені буде залежати успішність розвитку підприємства. Необхідно розібратися в різновидах автоматичних пристроїв для продажу кави, щоб правильно зробити вибір обладнання. Потім слід подбати про саму каву та інші компоненти для її приготування, адже для кавових автоматів використовується спеціальна кава, сухе молоко, цукор та інші компоненти.

Але перш за все доведеться зареєструватися як підприємець, оформивши всі необхідні документи. Крім цього є ще низка різного роду тонкощів, пов’язаних з порушенням організації бізнесу на кавових апаратах, які краще заздалегідь вивчити і попередити, щоб згодом не було покарань від держави у вигляді штрафів та інших санкцій.

На початок статті