Бізнес на позиках – ідея для бізнесу

Автор | 13.11.2018


заробіток на видачі позик Ви зацікавлені у відкритті компанії по видачі кредитів? Вам потрібен бізнес-план? Ви хочете створити бізнес в секторі фінансових послуг? Тоді читайте далі цю статтю.

Невеликі позики дозволяють людям швидко отримати гроші готівкою, якщо виникають раптові витрати. Тому невеличкі кредити стають все більш популярними. Центри з швидкої видачі позик сьогодні з’являються на кожному кроці, а це означає, що попит на швидкі гроші збільшується.

Якщо у вас є вільні грошові кошти і ви хочете почати прибутковий бізнес, який не вимагає ніякої професійної кваліфікації та обслуговує широке коло клієнтів, тоді ця бізнес-ідея буде для вас просто ідеальною, адже крім отримання прибутку (у вигляді відсотків), ви будете знати, що допомагаєте людям у скрутних ситуаціях коли вони потребують невеликі суми грошей.

Так само останнім часом набирає популярність система кредитування онлайн, що дозволяє скористатися фінансовими послугами через мережу Інтернет. Таким же способом можна організувати миттєві позики на карту будь-якого банку, перекази на банківський рахунок або будь-який інтернет гаманець, такий як Яндекс гроші, Webmoney та ін. Для цього буде потрібно створити спеціалізований сайт для залучення потенційних позичальників, де вони будуть залишати інформацію про себе, в тому числі відскановані копії необхідних документів.

Отже бізнес-план з видачі швидких позик буде виглядати таким чином:

1. Потрібно знайти початковий капітал.

По-перше, вам потрібно буде вирішити, як фінансувати свій бізнес. Оскільки ви будете видавати кредити, хоча й для невеликої кількості клієнтів, для цього необхідно мати вільні кошти. Також потрібні будуть ще додаткові кошти для ведення бізнесу незалежно від повернення кредитів.

2. Визначити здатність до ризиків.

По-друге, вам необхідно буде визначити, які втрати доведеться перенести, щоб зберегти свій бізнес. Тобто треба оцінити, як довго можна буде продовжувати вести свій бізнес під час відсутності клієнтів, не маючи альтернативних джерел фінансування.

3. Знайти офісне приміщення в людному місці.

Наступний крок – купити або орендувати приміщення, в якому будуть видаватися виплати клієнтам. Це може бути невеличкий офіс, але він повинен мати достатньо місця для обладнання, яке знадобиться для роботи (стілець, стіл, прилавок, місце для зберігання).

4. Отримати передбачені законодавством дозволи на ведення бізнесу.

Потрібно знати про існування певних правил, яких необхідно дотримуватися при веденні бізнесу на позиках. Невиконання цих вимог законодавства може призвести до серйозних штрафів і судових розглядів. Тому необхідно дізнатися більше про ці правила, перш ніж братися за створення бізнесу.

5. Знайти юриста для юридичної підтримки бізнесу.

Потрібно найняти юриста, який буде складати договори по кредитах. Договір буде містити умови надання позики, процентні ставки, дату видачі кредиту, дату його погашення і наслідки несплати. Складання договору – це дуже важлива частина надання позики, тому без допомоги досвідченого юриста обійтись буде дуже важко.

6. Створення реклами для бізнесу.

Без цього кроку ніхто не буде знати про існування бізнес, тому буде обмаль клієнтів. Тому спершу потрібно розробити маркетингову стратегію. Буде краще, якщо реклама буде не тільки на вулицях міста, але й у мережі Інтернет. Маркетингова стратегія в Інтернеті включає в себе оплату за клік оголошення, банери, маркетингові форуми, дошку оголошень і т.д. Щодо реклами в реальному світі, тут можна використовувати для просування бізнесу газети, радіо і телебачення.

7. Початок видачі позик.

На останньому етапі слід визначити критерії кваліфікації та дискваліфікації претендентів на кредити. Хоча більшість кредитних компаній не може виконати перевірку платоспроможності позичальників, вони мають свої власні критерії відбору клієнтів. Потрібно як мінімум вимагати довідку про зарплату, а також копію податкової декларації заявника за попередній рік. Крім всього цього буде не зайвою перевірка особи клієнта по двох документах – паспорт і водійське (пенсійне) посвідчення.
На початок статті