Де взяти гроші в борг терміново під розписку в простих людей?

Автор | 07.11.2016


де можна терміново позичити гроші під розписку Якщо виникла ситуація, коли видати кредит відмовилися практично всі банки, вирішення такої проблеми вимагає пошуку альтернативних варіантів, в якості одного з яких можна розглядати звернення до простих людей з метою позичити гроші під розписку. Цей спосіб роздобути необхідну суму, до речі, є одним з найбільш доступних і популярних у населення. І якщо людині терміново необхідна значна кількість грошей, вона зазвичай відразу засмучується, бо не має поняття, куди або до кого краще звернутися. Будемо сподіватися, що після прочитання цієї статті багато хто зможе вирішити свої тимчасові фінансові проблеми і отримати тимчасово гроші для термінових потреб. І так, де взяти гроші в борг терміново під розписку в простих людей, якщо всі кредитні установи відмовили в наданні послуг?

Коли має сенс приватне кредитування?

У більшості випадків за грошима до приватних осіб звертаються ті люди, яким відмовили банки у видачі позики. Причиною такої ситуації може бути погана кредитна історія, вік людини, відсутність тих чи інших документів та ін. Отримати на певний час необхідну суму законним шляхом в таких випадках можна тільки за допомогою позики у простих людей. Як варіант, звернення за грошима до приватних осіб використовується ще й тоді, коли гроші потрібні вже зараз і часу збирати документи, а також чекати декілька днів на рішення банку в людини немає. Дійсно, таким чином можна позичити потрібну кількість грошей вже через декілька годин після того, як в грошах виникла гостра необхідність. Виникає тільки питання, як найпростіше знайти кредитора, який погодиться видати приватну позику під розписку?

Способи пошуку кредитора

Найбільш популярним і дуже поширеним є звернення за грошима до родичів, друзів, колег та інших осіб, у яких людина користується певним ступенем довіри і на деякий час може позичити гроші, причому в багатьох випадках навіть без відсотків. Цей варіант є найбільш прийнятним, але, на жаль, не завжди дієздатним. Справа в тому, що необхідна сума у знайомих або родичів може бути відсутня або можуть виникнути інші непередбачені обставини, які не дозволяють звернутися за грошима до оточуючих. Тоді доводиться шукати, де взяти гроші в борг терміново під розписку в простих людей, які абсолютно не знайомі. Чи існують якісь поширені рішення?

Виявляється, в наші дні є популярні способи оформити позику без звернення до банку чи мікрокредитної організації. Якщо позичити на час гроші у родичів або друзів не дозволяє сімейна ситуація, небажання пояснювати людям, навіщо потрібні ці гроші, або інший важливий фактор, доводиться звертатися за кредитом в мережу Інтернет. Відзначимо, що користуватися послугами аферистів і шахраїв, які повсюдно на дошках оголошень і парканах обіцяють вигідні позики, не варто. В мережі Інтернет працює багато кредитних організацій, які дозволяють отримати миттєву позику практично без документів, якщо не брати до уваги відсканований паспорт та підтвердження рахунку в банку. Не будемо перераховувати всі ці ресурси, оскільки їх дуже багато. Лише зазначимо, що на рішення такої організації в основному впливає репутація людини, яка є учасником або постійним відвідувачем ресурсу. В першу чергу підвищити довіру до себе на таких сайтах можна шляхом докладного заповнення анкети, вказавши всі точні дані. Ще краще буде кілька разів взяти невелику суму в кредит і вчасно погасити заборгованість. Це переконає адміністрацію ресурсу в порядності клієнта. Важливим моментом є те, що рейтинг учасника такої групи дуже сильно впливає на процентну ставку, під яку видається позика. Тому спочатку доведеться попрацювати над репутацією.

Важливі нюанси приватного кредитування

Отримання позики у приватних осіб або зазначених вище структур, що видають кредити через мережу Інтернет, характеризується рядом позитивних факторів, негативних моментів і специфічних особливостей. Перевагами таких позик є:

► отримання грошей при мінімальній кількості документів (зазвичай прописки і паспорта);
► максимальний розмір позики може бути практично необмежений (в розумних межах);
► кожному клієнту видається кредит на індивідуальних умовах;
► гроші видаються дуже швидко.

Негативними факторами слід вважати:

► непередбачувану поведінку кредитора в разі несвоєчасного погашення заборгованості;
► порівняно високу ймовірність зв’язатися з шахраями;
► досить високу процентну ставку (якщо порівнювати з банками).

Як правильно оформити розписку?

Позичити гроші у простої людини можна шляхом складання договору про кредитування або звичайної розписки, в якій вказані необхідні умови і термін кредитування. Важливо звернути увагу на те, що нотаріусом розписка зазвичай не завіряється, хоча така можливість передбачена. І так, незалежно від того, чи буде кредитор і позичальник звертатися до нотаріуса, розписка повинна містити наступну інформацію:

► дату видачі грошей, підписи обох сторін і контактні дані для зв’язку;
► розмір позики та умови її повернення, а також відсотки і термін погашення заборгованості;
► паспортні дані обох сторін (іноді упускаються при взаємній згоді);
► варіанти компенсації збитку в разі несвоєчасного погашення заборгованості.

Можливі ризики при приватних позиках

Вирішуючи питання про те, де взяти гроші в борг терміново під розписку в простих людей, позичальник повинен розуміти, що він звертається до сфери, в якій працює дуже багато аферистів. Тому всі документи потрібно вивчати особливо ретельно і ніколи не довіряти на слово незнайомим особам.

В першу чергу слід пам’ятати, що до отримання позики кредитору не можна платити ніяких грошей, які б умови він не висував. Всі плати за послуги, комісійні за оформлення та інші грошові операції можна здійснювати тільки після переказу грошей кредитором на рахунок позичальника.

Якщо розписка була складена в односторонньому порядку приватною особою, що видає позику, її необхідно кілька разів уважно прочитати, щоб повністю усвідомити зміст. У розписці не повинно бути розпливчастих виразів, всі формулювання мають бути чіткими і не двозначними.

І останнє, про що повинна пам’ятати людина при погашенні заборгованості перед приватною особою, так це про ще одну розписку, яку повинен видати кредитор про те, що вся сума була повернена повністю, з відсотками, і претензій до позичальника немає.
На початок статті