Де взяти гроші, якщо банки та мікрокредитні установи відмовляють?

Автор | 11.11.2016


де взяти гроші якщо банки відмовляють видати кредит Низька заробітна плата, невдало розпочата кредитна історія, періодична відсутність доходу – все це негативні чинники, які зазвичай впливають на рішення банків про видачу людині кредиту. В таких випадках людина бігає по різних кредитних організаціях і не знає, де взяти гроші, якщо всі банки та мікрокредитні організації відмовляють у наданні послуг. Виявляється, навіть у такій неприємній ситуації завжди можна знайти прийнятне рішення та отримати в тому чи іншому місці необхідну суму протягом декількох годин або, хоча б, декількох днів. Давайте зараз розглянемо коротко пару можливих варіантів, коли людина потрапила в практично безнадійне становище і їй відмовляють у кредитуванні навіть мікрокредитні установи.

Позичити гроші у приватної особи

Взяти гроші в борг у простої людини не забороняв ніколи жоден закон і цей варіант, до речі, є одним з найбільш перспективних в складній ситуації, коли людині терміново потрібні гроші. Проте, у такого способу кредитування є свої недоліки. Наприклад, не завжди і не всім легко знайти людину, яка погодиться позичити потрібну суму на потрібний час, навіть якщо у неї є в наявності достатньо грошей у готівці. Крім того, дуже часто позичальники натрапляють на шахраїв та аферистів, які висувають невигідні умови позики або користуються іншими хитрощами з метою збагатитися або навіть оволодіти майном позичальника. В будь-якому місті, та в мережі Інтернет зокрема, можна знайти велику кількість оголошень, в яких пропонується приватне кредитування. Як правило, на трастових Інтернет-ресурсах, де користувачі видають один одному позики, існують спеціальні рейтинги, які визначаються адміністрацією сайту і певними алгоритмами. Якщо ви не знаєте, де взяти гроші, якщо всі банки та мікрокредитні організації відмовляють, але хочете уникнути ризику потрапити до рук шахраїв, краще всього пошукати оголошення про видачу приватної позики саме тут.

Не слід забувати також про розписку і правильне оформлення при кредитуванні у приватних осіб. Справа в тому, що розпливчасті та двозначні формулювання в договорі або розписці можуть іноді призвести до величезних неприємностей, особливо якщо позика не була погашена у встановлений термін. Також необхідно пам’ятати, що більшість позик такого роду надаються тільки під заставу майна, в якості якого може бути нерухомість, транспортні засоби, цінні папери та інші подібні речі. Саме в таких ситуаціях потрібно бути особливо пильним, щоб не залишитися в кінцевому результаті взагалі без майна і грошей. Наостанок додамо, що навіть приватні особи можуть вимагати у позичальника довідку про доходи.

Оформити позику в мережі Інтернет

Сьогодні в мережі Інтернет з’являється все більша кількість спеціалізованих сервісів так званого p2p-кредитування. Тут кредитори і позичальники надають один одному послуги під наглядом арбітражу. Це означає, що всі угоди контролюються і адміністрація ресурсу несе відповідальність за оформлення угод. Не будемо перераховувати всі поширені ресурси такого типу, лише зазначимо, що з кожним роком їх кількість постійно збільшується. Загальний механізм роботи таких сайтів практично не відрізняється, хоча можливості та деякі функції мають ряд відмінностей. Після реєстрації на таких сайтах користувачеві автоматично присвоюється певний рейтинг, який можна з часом покращити або погіршити. Важливу роль під час визначення рейтингу відіграє надана користувачем інформація. Спочатку зазвичай позика надається самим сервісом і в дуже обмеженому розмірі. Але після своєчасного повернення грошей позичальник вже отримує доступ до послуг приватних кредиторів, які також є учасниками даного ресурсу.

Враховуючи суворість правил і контроль з боку адміністрації, в сервісах такого роду реєструються в основному порядні кредитори, які згодні надавати позики під певні гарантії, адже вони теж піддаються ризику втратити грошей. Саме тому гарантом дотримання умов кредитування виступає власник онлайн сервісу. І якщо людина не знає, де взяти гроші, якщо всі банки та мікрокредитні установи відмовляють, краще зареєструватися на одному з таких ресурсів і сумлінно дотримуватися всіх висунутих умов.

Заробити або все-таки звернутися в банк повторно?

Припустимо, всі вищевказані варіант з тих чи інших причин для позичальника неприйнятні. Тоді залишається тільки два способи роздобути гроші чесним шляхом – заробити їх або продовжити «штурмувати» банки з надією все-таки отримати кредит в одному із закладів. Звичайно, заробити гроші швидко не вийде, але при сумлінному виконанні своїх обов’язків на роботі перед людиною відкривається відразу ряд можливостей. По-перше, вона отримує стабільний дохід, який може офіційно підтвердити довідкою. По-друге, при нормальних відносинах з роботодавцем можна звернутися за позикою безпосередньо до нього. До речі, цей варіант часто використовується працівниками різних приватних підприємств і користується величезною популярністю, оскільки передбачає дуже вигідні умови та відсутність відсотків як таких.

Останній варіант – знайти банк, який погодиться видати хоча б мінімальний кредит під заставу або на інших умовах. Цю позику доведеться вчасно повернути і тим самим довести кредитній установі свою порядність та сумлінність. Після цього зазвичай банк вже погоджується надати кредит більшого розміру і на більш вигідних для позичальника умовах.
На початок статті