Де взяти позику без відсотків?

Автор | 06.04.2018


кредит без відсотків онлайн Ускладнення матеріального становища бувають в певні періоди життя кожної людини. При цьому всі ми звикли вирішувати такі питання по-своєму. Одні люди здають коштовне майно і дорогоцінності в ломбарди, другі – оформляють кредити в банках, а треті йдуть за позикою до родичів або знайомих. І якщо у вас настали так звані “чорні дні”, якщо вам вкрай потрібні гроші, в першу черг ви намагаєтесь знайти спосіб отримати необхідну суму без відсотків. І хоча питання про те, де взяти позику без відсотків, часто здається нереальним, є певні способи його вирішення і ми зараз їх розглянемо.

Життя в наші дні характеризується дуже швидким перебігом і воно, відповідно, вимагає від нас швидких дій. Це стосується і кредитів. З однієї сторони це погано, але з іншої – досить добре, адже можна завжди знайти людину, допомогою якої можна заручитися при скрутному матеріальному стані. Відповідно людина може відчувати відносну стабільність. Сьогодні дозволити собі позичити гроші без відсотків може кожна людина, яка користується комп’ютером, адже такі позики оформляються онлайн.

Позики без відсотків від МФО

Мікрофінансові організації вважаються найкращими установами з видачі безвідсоткових позик. Для багатьох людей поняття кредиту без відсотків звучить неймовірно. Інша справа, якщо за грошима без відсотків звернутися до родичів або знайомих. Однак у більшості людей зазвичай є власні проблеми, та й вислуховувати їхні скарги на життя теж досить неприємно, коли вони відмовляються позичити потрібну суму.

На фінансовому ринку, якщо уважно його проаналізувати, можна побачити досить привабливі пропозиції від МФО, які видають позики клієнтам без відсотків. Такі послуги надаються повністю прозоро, а відсотки дійсно не призначаються. Якщо добре розібратись, то відсоткова ставка за користування таким кредитом від мікрофінансової установи не нульова, але її розмір у більшості випадків не перевищує 0,3 – 0,5 %, що робить відсотки практично непомітними. Тут важливо лише вчасно повернути отримані гроші.

Виникає питання доцільності видачі таких позик мікрофінансовими організаціями. В першу чергу кредити без відсотків дозволяють популяризувати компанію на ринку. Іншими словами, після першого користування послугами такі організації розраховують таким чином отримати постійного клієнта, який в майбутньому неодноразово буде оформляти позики. Тим не менш, така позика без відсотків онлайн є дуже вигідною і виручає багатьох людей.

Як оформляються позики в МФО?

Для оформлення кредиту без відсотків потрібно пройти традиційну процедуру, що дає можливість оцінити всі недоліки та переваги послуг. Це дає змогу визначитись, чи варто в майбутньому користуватись послугами цієї мікрофінансової організації.

Отже, після ретельного аналізу більшості пропозицій на фінансовому ринку, якщо ви вже визначились де взяти гроші без відсотків, потрібно залишити на офіційному сайті відповідної МФО заявку. Така послуга доступна цілодобово в будь-який день тижня і з будь-якого населеного пункту. Достатньо лише мати доступ до мережі Інтернет. Основна вимога при видачі безвідсоткової позики – позичальник повинен мати більш ніж 18 років.

Відвідувати офіс компанії, збирати велику кількість документів, визначатися з заставою і поручителями не потрібно. Все відбувається майже миттєво і дуже зручно. Для того, щоб отримати гроші в борг без відсотків від МФО, достатньо надіслати скан свого паспорта з ідентифікаційним кодом та правильно заповнити анкету на сайті. Щось приховувати при заповненні анкети не варто, адже МФО видає позику на повній довірі до клієнтів. Однак, щоб переконатися в надійності клієнта, установа хоче отримати про нього необхідний мінімум інформації з анкети.

Як тільки заявка на позику буде відправлена потрібно трохи почекати. Зазвичай це займає декілька десятків хвилин. МФО перевіряє кредитну історію людини, може визначити її платоспроможність, а потім визначиться з видачею позики. Після підтвердження рішення про видачу кредиту потрібно буде підписати онлайн договір і замовлена сума буде нарахована організацією на карту будь-якого банку. Такий кредит для більшості клієнтів досить зручний, адже кошти можна відразу використовувати для оплати онлайн-рахунків. Якщо ж все-таки потрібна готівка, її можна отримати в будь-якому банкоматі.

Інші способи взяти позику без відсотків

Де можна позичити гроші, якщо МФО відмовляють у видачі кредиту? Виявляється, позику без відсотків видають і деякі банки. В даному випадку під цим поняттям слід розуміти банківську карту, що має пільговий період (зазвичай він становить 55 днів). Протягом цього періоду можна користуватись кредитним коштами без переплати і сплати відсотків. Однак є в таких позик і недоліки. Наприклад, оплатити товари можна лише в магазині, де передбачено використання банківських карт, а при отриманні готівки в банкоматі знімаються відсотки. Отже, потрібно пам’ятати, що період користування позикою обмежений декількома тижнями.

Якщо ж мова йде про гроші для покупки більш дорогих товарів (побутова або комп’ютерна техніка), їх можна придбати також без відсотків у розстрочку. Багато торгових точок сьогодні надають такі послуги. Після оформлення покупки в кредит потрібно буде кожен місяць сплачувати певну частину вартості товару до повного погашення заборгованості. Варто зазначити, що така позика на покупку товару не є повністю безвідсоткова, просто відсотки заздалегідь додані до ціни товару. Але, як і в випадку з кредитною картою, отримати готівку без відсотків таким чином неможливо.

Який з перелічених способів буде для вас оптимальним – буде залежати від ряду факторі та власних розрахунків. Все залежить від мети отримання позики та її розміру.
На початок статті