Кредит готівкою під заставу – переваги і вигода для позичальника

Автор | 19.08.2017


кредит готівкою під заставу майна В умовах сильної конкуренції банки використовують всі засоби для залучення клієнтів, постійно пропонуючи нові умови кредитування. Але, не дивлячись ні на що, кредит готівкою під заставу залишається одним з найпопулярніших видів кредитування на даний час.

Особливо актуальним цей вид кредиту стає в тому випадку, коли необхідна сума більш ніж 250 000 гривень. Більшість банків погодяться надати таку суму тільки під поручительство. При цьому, як правило, одного поручителя буде недостатньо. Але далеко не кожна людина зможе знайти в даний час двох платоспроможних людей, що готові добровільно розділити відповідальність по кредиту. Тому кредит готівкою під заставу залишається реальною і вигідною можливістю отримання великого кредиту. Це дійсно зручно для всіх – і для банку і для клієнта. При цьому можна отримати більшу суму, ніж за звичайними споживчими кредитами оформивши кредит готівкою під заставу нерухомості. Застава робить кредит забезпеченим, що знижує ризик неповернення грошей для банку і зменшує процентну ставку для позичальника.

Давайте розглянемо, чому кредит під заставу часто виявляється більш вигідним, ніж кредит готівкою без застави?

▼ Процентна ставка. Як ми вже говорили, при наявності застави процентна ставка буде набагато нижча, ніж при будь-якому споживчому кредиті.
▼ Строк кредиту. Можна взяти банківський кредит готівкою під заставу квартири строком до 20 років. Це хороша можливість регулювання розміру щомісячного платежу.
▼ Розмір кредиту. Безпосередньо залежить від середньоринкової вартості та може сягати 80 % від вартості застави.
▼ Будь-яке цільове використання. Можна використовувати ці гроші, як на будь-які особисті цілі, так і на розвиток власного бізнесу.
▼ Різні види застави. Можна розраховувати на кредит готівкою під заставу автомобіля, спецтехніки, житлової або комерційної нерухомості та земельних ділянок.
▼ Пакет документів для оформлення кредиту під заставу стандартний. Для попереднього рішення буде потрібно заповнити заяву-анкету, підготувати свій паспорт, довідку про доходи та копію трудової книжки.

Після отримання позитивного рішення банку потрібно буде також підготувати необхідні документи по об’єкту застави. Якщо це кредит готівкою під заставу автомобіля, то достатньо буде техпаспорт і свідоцтво про його реєстрацію. Огляд і оцінку в більшості випадків роблять співробітники банків.

Якщо ж оформляється кредит готівкою під заставу нерухомості, то крім надання технічної документації, свідоцтва про право власності та виписки з ЄДРП по переданій в заставу нерухомості, потрібно буде провести її оцінку незалежною оцінною компанією, що акредитована в банку.
На початок статті