Облаштування гаражів – ідея для бізнесу

Автор | 18.11.2018


заробіток на ремонті та облаштуванні гаражів Ті власники авто, які мають власні гаражі, прекрасно знають, скільки різних речей іноді в нього необхідно помістити. Однак, крім виконання функції складу, в гаражі ще повинен стояти автомобіль. Власноручне облаштування гаража дається дійсно важко. Проте гараж – це свого роду помічник власника автомобіля, а не сховище для мотлоху. Більшість господарів не можуть самостійно впоратися з завданням оптимізації гаражної площі та цілком не проти звернутися до людини, яка зможе допомогти у цій нелегкій справі. І такою людиною можете виявитися саме ви, якщо організуєте на таких послугах свій невеликий бізнес.

На сьогоднішній день високу поширеність набувають гаражі європейського типу. Іншими словами, під гараж облаштовується підвальне приміщення у приватному будинку. В такому випадку не тільки власники будуть платити пристойну суму за облаштування гаража, але й робота перетвориться на суцільне задоволення, адже розмір та площа таких приміщень дозволяє втілювати чудові задуми.

Всі гаражі можна розділити умовно на два типи: для зберігання автомобіля і для виконання комбінованої функції – зберігання авто і в якості домашнього сховища.

З облаштуванням першого типу гаражів все дуже просто, адже в ньому не повинно бути чогось такого, що не має відношення до автомобіля, догляду за ним і його ремонту. Тобто всі інші речі, включаючи домашні закрутки і т.п. потрібно буде винести до льоху або комори, а непотрібні старі речі просто викидають на сміття або вивозять на звалище. В гаражі для авто повинен бути тільки стіл з шухлядами, що висуваються, та стелажі, які раціонально розташовані по всій довжині стіни. Такі стелажі повинні мати надійне кріплення до стін або стелі та підлоги.

Що ж стосується гаража-сховища, тут облаштування трохи складніше. Потрібно розрахувати розташування всіх шаф і поличок так, щоб вся площа гаража була поділена на функціональні зони. Тоді власник не буде плутатися в пошуках потрібного інструменту або інших речей, що перебувають на зберіганні в такому сховищі. Крім цього функціональний розподіл гаража полегшує підтримання чистоти, адже там, де зберігаються закрутки та дитячі іграшки, не доведеться очищати підлогу від машинного масла.

Існують також загальні правила обладнання гаражного простору. Пристрої освітлення не повинні сліпити очі, але при цьому яскравість їх має бути на відповідному рівні. Буде досить хорошим рішення встановити світлодіодні лампи білого кольору, що забезпечать досить яскраве освітлення простору і поживають незначну кількість електроенергії. Щоб такі світильники не разили очі їх краще встановити в кутах приміщення, а також у якості додаткового освітлення над робочими поверхнями.

Для необхідного режиму температури і вологості оптимально встановити в гаражі систему опалення. Якщо гараж є частиною приватного будинку, то з цим проблем виникати не повинно. Крім комфортного перебування в гаражі власника, опалення забезпечує хороше зберігання багатьох продуктів та речей. При плюсовій температурі буде значно легше ремонтувати авто і буде повністю вирішене питання із запуском його двигуна. Щоб уникнути утворення цвілі та грибка на стінах, в приміщенні потрібно обладнати надійну вентиляційну систему.

Дуже важливим питанням буде якість гаражних воріт і замків, що захистять власника будинку і машини від вторгнення сторонніх осіб та крадіжки. Тому конструкція воріт і якість замків відіграє дуже велику роль при облаштуванні гаража. Самі ворота мають бути надійно і міцно закріплені. Бажано, щоб завіси були внутрішні з штангами в торцях, а замки (краще коли їх буде мінімум два) щоб були накладні. Для елітного або домашнього гаража в підвальному приміщенні особняка часто замовляється встановлення сигналізації. Для таких робіт потрібно буде придбати відповідні будівельні інструменти та необхідне обладнання. Крім цього доведеться вивчити принцип дії сучасних систем сигналізації. В іншому випадку виконати якісно монтаж таких систем буде майже неможливо. Отже для такого бізнесу знадобиться роздобути певну суму для придбання необхідного інвентарю та інструменту.

Стіни в гаражі краще буде просто пофарбувати – це забезпечить легке очищення поверхні від забруднень. Оптимальним варіантом буде використання заливної підлоги, що має здатність до самовирівнювання, або покласти на підлогу міцну плитку. Щодо розмірів та обладнання оглядової ями – тут вже доведеться керуватися побажаннями замовника. При цьому слід врахувати, що в такій ямі дуже часто накопичується волога.

Підводячи підсумок, можна сказати що такий вид бізнесу в майбутньому виглядає досить перспективно, оскільки власники авто все частіше приходять до висновку, що облаштовувати свій гараж власноручно досить проблематично і малоефективно. Тому це діло варто запропонувати фахівцям, які знають толк у виконанні таки робіт.
На початок статті