Організація групи шейпінгу – ідея для бізнесу

Автор | 22.11.2018


шейпінг як вид бізнесу Англійське слово «shape» перекладається українською мовою як «форма». Займатися шейпінгом – значить, «робити форму» свою фігуру. Шейпінг – це унікальний метод корекції фігури, аналогів якому, мабуть, годі й шукати. Коригується не вся фігура в загальному (як у фітнесі), а тільки проблемні частини тіла. Крім того, шейпінг допомагає боротися з целюлітом. Цілеспрямований процес корекції проблемних зон, крім повернення м’язам пружності, допомагає спалювати підшкірний жир в результаті великого навантаження.

Мабуть це найдоступніший і загалом найвідоміший вид занять фізичними вправами на сьогоднішній день. Останнім часом у людей збільшився інтерес до свого здоров’я і зовнішнього вигляду. Одні займаються, щоб просто тримати себе в формі, інші – щоб схуднути, а ще інші – просто тому, що на сьогоднішній день модно стежити за собою. Охочих займатися шейпінгом більш ніж достатньо, а для організаторів таких занять – непоганий бізнес.

Для того, щоб розпочати бізнес у цій сфері, зовсім необов’язково володіти технікою шейпінгу. Достатньо бути свого роду організатором, а допомагати в розвитку бізнесу зможуть навіть родичі та друзі.

Для занять необхідно знайти декілька відповідних приміщень у різних частинах міста, якщо мова йде про великий населений пункт. Для таких занять найкраще підходять невеликі спортивні зали різних навчальних закладів, однак можна орендувати і просто зали, що призначені для проведення зборів у різних організаціях. В деяких випадках другий варіант навіть кращий, оскільки можна домовитися проводити раз або два в тиждень заняття для групи працівників цієї організації безкоштовно в рахунок погашення орендної плати.

Якщо у вашому місті є достатньо кваліфікованих фахівців з фізкультури або просто спортсменів даного напрямку, питання з інструкторами шейпінгу вирішиться досить просто. Як правило завжди можна найняти на роботу дівчат (навіть серед студентів), що мають відповідний досвід та посвідчення інструктора з шейпінгу. Хоча можна знайти інструкторів за оголошеннями в місцевій пресі (або самостійно знайти таке оголошення, або подати своє оголошення про вакансію). Інструкторів потрібно набрати відповідно до кількості передбачуваних груп. Слід все прорахувати – можливо один інструктор погодиться вести відразу 2 групи у різний час. Зазвичай заняття проводяться два рази на тиждень по 1 годині, тобто, близько 10 годин на місяць.

Потім відповідні оголошення потрібно поширити у місцевій пресі про набір груп для шейпінгу. Зрештою, чим більше набереться груп – тим більше буде роботи для інструкторів. Оплата зазвичай береться за місяць занять і на сьогоднішній день вона складає приблизно 250 – 350 грн.

Щодо витрат на цей бізнес, сюди слід віднести: оплату оренди приміщення (за 1 годину – 100 – 200 грн.) і зарплату інструкторам (в місяць за одну групу приблизно 1000 грн.). Крім того, потрібно буде надрукувати абонементи (при наявності комп’ютера це не проблема). Маючи три групи по 20 – 25 чоловік, можна заробляти від 6 до 12 тисяч гривень на місяць. У невеликому місті можна організувати навіть 5 – 6 груп шейпінгу, але вартість абонементу в малих містах зазвичай менша.

Краще почати бізнес з набору однієї групи. Необов’язково наймати відразу декілька інструкторів, адже один інструктор може одночасно проводити заняття в 2 – 3 групах. Якщо ж ви самі або хтось з членів родини має відповідний досвід в цьому напрямку, дохід буде значно більший, адже доведеться платити тільки за оренду залу. Крім цього можна ввести погодинну оплату занять, яка буде трохи вища ніж при оплаті за цілий місяць тренувань. І не слід забувати періодично давати оголошення в місцеві ЗМІ про набір у нові групи шейпінгу.
На початок статті