Основні переваги при страхуванні здоров’я і життя

Автор | 04.06.2017


страхування життя переваги Страхування здоров’я і життя забезпечує фінансовий захист благополуччя людини та збереження заощаджень. Саме про це знає більшість людей, які цікавились послугами страхових компаній або користувались певним видом страховки. Тим не менш, це тільки незначна частина від загальної кількості переваг, які в дійсності забезпечує страхування життя і здоров’я. Давайте розглянемо всі інші позитивні сторони цього універсального фінансового інструменту, а також вигоду від такої послуги для клієнтів страхових компаній.

Надійний захист здоров’я і життя

Застрахувавши своє життя, людина може бути спокійна, адже навіть при раптовому погіршенні здоров’я, отриманій травмі, тривалій хворобі, нещасному випадку в побуті або на роботі, не виникнуть фінансові проблеми та інші негаразди, пов’язані з нестачею грошей. В таких випадках страхова компанія швидко виплатить людині відповідну суму, що передбачена в договорі страхування. Завдяки цьому застрахована особа зможе вчасно отримати медичну допомогу і продовжувати своє життя на такому ж рівні, як і раніше.

Можна заощадити на пенсію

Завдяки страхуванню життя можна гарантовано отримати певну виплату після того, як завершиться строк дії страхової угоди. Крім цього, багато страхових компаній нараховують ще й додатковий дохід, який визначається за результатом її роботи. Застосування програми пенсійного страхування дозволяє отримати значний капітал, який використовується для виплати додаткових пенсій протягом передбаченого періоду. Необхідно зазначити, що людина під час укладання угоди про страхування має право самостійно встановити розмір своєї пенсії, яку буде отримувати в майбутньому.

Виплата більша за внесок

Мало хто знає про те, що страхові виплати значно перевищують страхові внески. Сума виплати завжди дозволяє вирішити всі проблеми зі здоров’ям, а грошей, що залишаться, буде цілком достатньо для подальшої реабілітації та відновлення організму. Страхові виплати дозволяють компенсувати недостачу грошей при втраті працездатності.

Гарантовані виплати

Страхові виплати, що передбачені в програмах страхування від нещасних випадків, а також страхування при травматизмі та важких захворюваннях, а також виплати за всіма іншими додатковими страховими програмами, не впливають на розмір страхової суми, яку обов’язково отримує клієнт страхової компанії після завершення строку дії страхового договору.

Звільнення від сплати внесків

Якщо клієнт страхової компанії обирає таку опцію, у випадку його повної постійної непрацездатності, він повністю звільняється від оплати всіх подальших внесків. При цьому страховий договір буде продовжувати свою дію в повному обсязі.

Зручний внесок

Відповідно до страхового договору внески можуть бути сплачені клієнтом відразу в повному розмірі або вноситися періодично (що кварталу або що року). Така система оплати внесків забезпечує клієнтам зручні умови, адже можна почати з невеликої суми і згодом сформувати значний за розміром капітал. І це буде практично не відчутно для сімейного бюджету.

Податковий кредит

Клієнти, що підписали договір про добровільне страхування життя на термін не менш ніж 5 років, мають змогу оформляти кожного року так званий податковий кредит, що складається із загальної кількості внесених грошей згідно страхового договору.

Збереження грошей

Слід пам’ятати, що право клієнта на виплату страхової суми не підлягає арешту, а нагромаджена сума не підлягає конфіскації. Крім цього, гроші на страховому рахунку не підлягають поділу при розлученні. Ці факти підтверджують зручність страхування порівняно з іншими традиційними фінансовими інструментами.

Специфіка успадкування

При відході з життя клієнта маємо страховий випадок, що передбачений в договорі. Таким чином виплату зможе отримати людина, яку обрав під час укладання договору сам клієнт в якості вигодонабувача. Також це може бути звичайний спадкоємець, якщо в договорі не було вказану людину, що набуває таких прав. Слід підкреслити, що після смерті клієнта страхова компанія зобов’язана виплатити суму, яку він повинен був накопичити під кінець дії страхового договору, а не тільки накопичену до страхового випадку кількість грошей.

Надійність інвестицій в страхування

Робота всіх страхових компаній регулюється і контролюється державою, яка спостерігає за тим, щоб всі існуючі компанії діяли згідно чинного законодавства. Зазначимо, що можливості для інвестицій, які здійснюються страховими компаніями, чітко регламентовані сучасним законодавством, а до грошових вкладів висуваються дуже жорсткі вимоги. У зв’язку з цим банкрутство страхової компанії можна вважати неможливим.
На початок статті