Продаж подарункової упаковки – ідея для бізнесу

Автор | 27.01.2019


виготовлення і продаж подарункової упаковки Ще в VIII – ІХ століттях подарункова упаковка в Японії (японці перейняли багато з китайських традицій) мала особливий, деколи навіть ритуальний сенс. Наприклад, до подарунків на весілля прилаштовували зображення метеликів, складених з білого паперу, які були символом нерозривного зв’язку молодого подружжя зі своїми богами-хранителями. Були в ті часи і навчальні книги з ритуального складання паперу, що виконувався за порадами школи Огасавара.

За часів епохи Муроматі в іншій школі такі майстри були у великій ціні. Вже тоді вони вміли красиво та зі смаком запакувати подарунки для різних церемоній та весілля. Вони намагалися не лише скласти добре подарунковий папір, але як і сьогодні закріплювали його красивими паперовими стрічками, які виготовлялись спеціально для цієї мети, і в кінці зав’язували церемоніальний вузол.

Якщо спочатку використовувався для упаковки виключно білий папір, то згодом з’явився папір, розфарбований різними барвниками. З плином часу колірна палітра паперу розширювалася, стало можливим не тільки виготовляти для упаковки папір різного кольору, але й взагалі замінити його більш привабливими синтетичними матеріалами, що виблискують і переливаються різними відтінками, а також прозорими, золотистими, сріблястими плівками. У наші часи така послуга також користується високим попитом і тому продаж подарункової упаковки може стати досить прибутковим бізнесом.

Як бачимо, мистецтво загортати подарунки в упаковку має досить давнє коріння. Звичайно, що подарунок в яскравій упаковці виглядає набагато привабливішим, і бажаючих загорнути свій подарунок в таку упаковку завжди буде достатньо.

Для бізнесу на упаковці можна орендувати невелику площу (достатньо всього 3 – 4 кв.м.) у великому магазині, торговому центрі, розташованому в центрі міста або в насиченому районі. Назвати такий відділ можна навіть «Подарункова упаковка». Для цього бізнесу потрібно придбати різноманітні стрічки, пакети, плівки, банти, коробочки різних розмірів, подарункові пакети з ручками, свічки, святкові листівки.

Поради про те, як правильно, красиво і привабливо упаковувати подарунки, завжди можна знайти у відповідній літературі. Крім цього величезна кількість корисної та цікавої інформації про це з докладними описами є в мережі Інтернет.

Сучасний ринок пропонує більш ніж тисячу сортів спеціального паперу найкращих європейських колекцій провідних виробників. Досвідчені менеджери таких компанії дають докладні безкоштовні консультації, які навчать підбирати найбільш відповідний папір і найкращу форму за розміром подарунка. За окрему плату такі фахівці надають допомогу в розробці фірмового стилю. Вони навчать виготовляти з паперу неоднакової щільності різні аксесуари, такі як конверт, папка, сумка, коробка, візитка.

У широкому асортименті завжди продається декоративна плівка, папір, банти, різних розмірів коробки, які виготовляють і продають разом з іншими аксесуарами для подарункової упаковки багато українських і європейських фірм. В представників цих компаній можна придбати й необхідну літературу з оформлення подарунків. Попит на таку продукцію та послуги є завжди і не тільки перед святами. Одне з головних правил – це великий асортимент та хороша якість упаковки.

Товар рекомендується закуповувати у великих оптових компаній, що спеціалізуються на подарунковій упаковці. Багато фірм надають допомогу з постачанням товару. Замовлення вони приймають по електронній пошті або телефону. Оплата може бути як попередньою, так і по факту доставки. Деякі постачальники навіть дають товар під реалізацію, тому значних фінансових витрат бізнес на упаковці на перших етапах не потребує.
На початок статті