Прокат будівельного обладнання – ідея для бізнесу

Автор | 14.11.2018


прокат будівельної техніки Останнім часом з’явилися великі можливості для будівництва дач, котеджів, підсобних господарських приміщень власними силами. При цьому прокат будівельного обладнання користується надзвичайним попитом серед населення. Важливу роль у такій ситуації зіграла поява на ринку великої різноманітності будівельних матеріалів та обладнання, які використовуються в приватному будівництві.

Жодне спорудження будинку, перепланування або ремонт квартири не обходиться без таких інструментів, як перфоратор, відбійний молоток, дриль, циркулярна дискова пила, болгарка і т.п. Деякий спеціалізований дорогий інструмент зовсім не вигідно купувати, якщо він просто не встигне окупитися. Справа в тому, що після завершення будівництва або ремонту не треба буде турбуватися, куди подіти вже непотрібний інструмент, якщо взяти цей будівельний інструмент на прокат.

Створивши прокат будівельної техніки, ви забезпечите можливість тим, хто веде будівництво власними силами, тимчасово скористатися професійним будівельним обладнанням.

Можна також організувати майстерню професійного електрообладнання, яке можна буде видавати на прокат. Однак доведеться вкласти чималу суму, але в першу чергу потрібно тямити у такій електротехніці. Хорошим варіантом буде придбати б/у електротехніку, а потім поступово оновлювати асортимент, купуючи обладнання з гарантією та по знижках при оптовій закупівлі. Необхідно буде орендувати приміщення для прокатного пункту. Для цього підійде і куточок в магазині, головне щоб до нього було зручно під’їхати на будь-якому транспорті.

Для успішної роботи пункту прокату потрібно постійно подавати рекламу в місцеві ЗМІ. В основному клієнтами будуть будівельники-приватники або приватні особи (непрофесіонали), яким треба буде провести інструктаж з користування інструментами та уважно ознайомитися з пред’явленими документами, що засвідчують особу. Не бажано обмежуватися одним перфоратором або електрорубанком, оскільки клієнти не захочуть чекати, поки звільниться інструмент. За прокат обладнання у клієнтів потрібно брати заставу та розписку про зобов’язання повернути інструмент у справному стані та дотримуватись вимог безпеки під час роботи з інструментом.

Добре, якщо ви самі будете займатися ремонтом електрообладнання. В такому випадку можна буде заощадити на сервісному обслуговуванні та профілактиці техніки. Попередження про те, що ви знаєте всі нутрощі свого інструменту напам’ять, допоможе уникнути заміни шахраями справних деталей на несправні або зношені. Крім цього потрібно ознайомитися з рекомендаціями фахівців у сфері прокату, переглянувши інформацію про це в мережі Інтернет.

Спочатку потрібно буде розробити тарифи на прокат всіх видів наявного будівельного обладнання, сам текст договору, згідно з яким буде здійснюватися робота з клієнтами, а також квитанції для оплати прокату. У кожному регіоні можливості відкриття такого бізнесу різні, тому розцінки теж будуть різні.

Необхідно також придумати свою систему застави. Зазвичай береться у формі застави вартість нового обладнання, а після повернення обладнання ці гроші повертаються клієнту, вирахувавши тільки вартість прокату.

Попит на прокат будівельного обладнання буде завжди. Початкові витрати залежать тільки від ваших можливостей. Чим більше у вас буде різноманітної техніки, тим більшу кількість клієнтів можна буде відразу залучити. Відповідно більшим буде і початковий дохід від прокату.
На початок статті