Робота в домашніх умовах – можливі варіанти, переваги і недоліки

Автор | 11.03.2017


як заробити гроші вдома Тимчасовий або постійний заробіток в домашніх умовах – це питання, що дуже часто цікавить пенсіонерів, школярів, студентів та інших людей, які по збігу обставин не мають можливостей працювати на роботі, або хочуть отримати додатковий заробіток. Однак, дуже часто можна потратити час і залишитися без заробітку. Так, це дуже неприємно, але в якості роботодавців часто виступають аферисти, які обдурюють людей і таким чином самі отримують чималий прибуток. Давайте ж розглянемо, яка робота вдома може виконуватись, де її шукати і як уникнути обману? В першу чергу слід розділити роботу в домашніх умовах на дві категорії: виготовлення виробів (продукції) та робота в Інтернеті.

Виготовлення виробів в домашніх умовах

Якщо вас цікавить робота вдома по виготовленню виробів (склеювання, складання, збирання, вирощування чого-небудь), тоді відразу в телефонному режимі треба запитати у потенційного роботодавця, чи потрібно вносити якусь певну суму в якості застави за отриманий для виготовлення виробів матеріал. Якщо так, тоді потрібно двічі подумати, оскільки трапляються непоодинокі випадки, коли пенсіонери або підлітки вносять заставу за матеріал розміром в декілька сотень гривень (який насправді коштує 50 гривень), а виготовлені вироби у них ніхто ніколи не забирає. Відповідно грошей люди так і не отримують. Скарги в цьому випадку теж, як правило, нічого не давали крім зіпсованих нервів і поганого настрою. Потрібно врахувати також, якщо ви все-таки зважилися взяти замовлення на виготовлення продукції, треба чітко знати необхідні параметри готових виробів, оскільки досить часто бувають випадки, коли готову роботу не забирають замовники-роботодавці через невідповідну якість. І якщо в такому випадку людина хоче продовжувати роботу в домашніх умовах, їй необхідно закупити нову партію вихідних матеріалів.

Заробіток в Інтернеті

Будь-яка робота в Інтернеті також умовно поділяється на декілька видів. В першу чергу для простоти вибору можна порадити людям орієнтуватися за розміром заробітної плати. Якщо за роботу в домашніх умовах в Інтернеті протягом 2 або 3 годин на день пропонують оплату розміром 2000 грн. або більше, це однозначно пропозиція від аферистів. Тому можна навіть далі не вникати в таку пропозицію. До стовідсоткового обману можна також віднести роботу в платіжних системах типу WebMoney та ін. Мова йде про обмін електронної валюти та інші схожі операції. Заробити в таких системах хоч якісь гроші поки що не вдалось жодній людині.

Хоча є і реальні пропозиції по роботі в домашніх умовах в Інтернеті. Наприклад, це може бути реєстрація сайту компанії на форумах і в каталогах різного спрямування, а також написання і рерайт статей для публікації на сайті. Реєстрація на форумах – це довга і копітка робота. Справа в тому, що кожен роботодавець може перевірити кількість зворотних посилань на свій сайт, а більшість модераторів на форумах видаляють посилання в повідомленнях, які з їх точки зору не відповідають тематиці форуму чи містять рекламу. В таких випадках роботодавець заплатить лише за ті повідомлення з посиланнями, які залишилися на сайтах. Написання статей або їх рерайт є більш привабливим з точки зору заробітку. Як правило, ціна за одну статтю залежить від тематики і стартує від 40 – 50 грн. Однак, бажаючих писати статті на замовлення багато, тому навряд чи вийде відразу отримувати багато замовлень. Що стосується рерайту, оплата за таку обробку тексту, як правило, налічується відносно кількості оброблених сторінок. В основному за повний місяць роботи по 8 годин кожен день заробіток рідко буде перевищувати 3000 грн.

Більш цікавим і оплачуваних видом заробітку в Інтернеті може бути робота в соціальних мережах по розкрутці груп. Хоча, щоб братися за таку роботу, треба мати певні знання щодо принципу роботи соцмереж і працювати дуже завзято. При такій роботі гроші платять за кількість учасників групи, причому, як правило, робиться перевірка, наскільки всі ці учасники реальні та відповідають статусу потенційного клієнта. За одного залученого учасника групи оплата складає приблизно 1 грн. Але в силу своєї особливості (а саме вміння користуватись соцмережами) ця робота більше підійде студентам або школярам.

Також є можливість знайти роботу на комп’ютері по набору текстів. Тут зустрічаються як чесні роботодавці, так і звичайні аферисти, які не оплачують виконану роботу. Відрізнити одних від інших недосвідченій в такій роботі людині досить складно. Тому, якщо ви беретеся за таку роботу, починати треба з невеликих текстів. Якщо вам заплатили за певний обсяг виконаної роботи, значить, ви знайшли те, що шукали. Якщо ж гроші ви не отримали, тоді можна вважати, що ви набули дуже цінного досвіду, який допоможе з новою силою взятися за нові замовлення від іншої людини.
На початок статті