Виїзний автосервіс – ідея для бізнесу

Автор | 16.11.2018


мобільний виїзний автосервіс В сучасному світі у зайнятих роботою людей часто буває катастрофічна нестача часу. Тому бізнес-ідея автосервісу з виїздом до власника автомобіля може стати досить прибутковою справою для тих, хто вміє виконувати невеликий ремонт і технічне обслуговування більшості моделей транспортних засобів. Як відомо, для успішної експлуатації будь-якого автомобіля потрібне його регулярне обслуговування, а в окремих випадках може знадобитись терміновий ремонт на місці.

Для ділової людини, зайнятої роботою або власним бізнесом, буде вигідно звернутися за такими послугами, якщо вони не вимагають підйому автомобіля і виконуються протягом декількох десятків хвилин або однієї-двох годин. Заміна масла і гальмівних колодок, перевірка стану кульових опор, рівня рідини в баках, тиску в шинах, світлової техніки, прибирання салону та інші нескладні роботи цілком під силу організувати силами виїзного автосервісу в кількості однієї-двох осіб. До переліку таких послуг також може включатися регулювання системи живлення, запалювання, двірників, перевірка працездатності акумулятора, заміна деяких деталей зовнішньої обвіски, колодок, оптики. Все це можна зробити без спеціального дорогого обладнання і приладів, а навики швидкого виконання таких робіт напрацьовуються досить щвидко.

Пошук клієнтів найкраще здійснювати, розміщуючи оголошення на автомобільних парковках, поблизу великих організацій та фірм. Технічне обслуговування транспортних засобів зручніше проводити в той час, коли їх власники будуть зайняті роботою. Рекламний буклет, в якому потрібно коротко і зрозуміло описати послуги, можна закладати під двірники авто на стоянках або просто роздавати їх водіям особисто в руки. Власникам авто потрібно дати зрозуміти, що звернення за такою послугою – це не лише економія грошей, але й часу. При цьому автомобіль буде завжди у справному стані, з чистим салоном і склом, в ньому буде завжди залите нове масло та інші спеціальні рідини, з необхідним тиском в шинах і перевіреним робочим акумулятором. Хіба зможе ощадливий власник автомобіля відмовитися від такої вигідної пропозиції?

Звичайно, для організації такого бізнесу необхідно буде використовувати власний транспорт, в якому повинні міститися інструменти, домкрати (пару штук для заміни фільтрів та колодок), невеличкий компресор, порохотяг (бажано потужний), інший інвентар і видатковий матеріал. Бажана також наявність не дуже потужного електрогенератора, за допомогою якого можна буде живити компресор. Крім цього потрібно мати масляний щуп для заміни мастила щоб не залазити під автомобіль. Також в нагоді стане лежак на роликах для швидкого і зручного переміщення під кузовом машини.

Одне з важливих завдань у такому бізнесі – знайти постійних клієнтів, які потребують нетрудомісткого обслуговування автомобілів. Намагатися виконувати роботи, які під силу тільки спеціалізованим організаціям, що надають послуги з техобслуговування авто, а також виконувати складний ремонт і тюнінг, не потрібно. Першочерговим завданням такого пересувного сервісу буде своєчасне виявлення технічних слабкостей і повідомлення про них власнику. Однак власник авто повинен вам довіряти, як хорошому фахівцю в даному питанні.

Підтримка чистоти в салоні транспортного засобу для багатьох автолюбителів також дуже важлива, а не лише регулярне миття автомобіля зовні. Звичайно це можна робити самостійно, якщо є достатньо вільного часу, але не завжди звичайне вологе або сухе прибирання салону приносить відчуття задоволення. Тому власникам авто можна пропонувати професійну хімчистку салону транспортного засобу, однак для цього потрібно мати певний досвід у виконанні такої роботи, адже невміле користування миючими засобами може пошкодити тканину обшивки салону і сидінь. Тому потрібно уважно все продумати і спланувати. Щоб початок бізнесу був максимально вдалим.
На початок статті