Відеозйомка урочистостей – ідея для бізнесу

Автор | 30.11.2018


професійна відеозйомка як вид бізнесу Якщо дозволити собі придбати фотоапарат сьогодні може практично кожен, то придбання професійної відеокамери не всім по кишені. Однак залишити для себе та своєї сім’ї фото та відео підростаючих дітей, сімейних святкувань, гулянок з друзями, проведення різного роду свят та інших заходів хочуть всі.

Останнім часом випускні вечори у школах, ВУЗах, банкети з нагоди ювілею, дитячі ранки, урочисті заходи, що проводяться фірмами, та інші урочистості не обходяться без відеозйомки. Цей вид бізнесу набув надзвичайної популярності. При порівняно незначних вкладеннях коштів можна досягти відчутних результатів вже за короткий час.

Організувати бізнес на відеозйомці нескладно. Основне завдання – підібрати відповідний персонал, що має відеокамери, та забезпечити його постійною роботою. Оскільки майже всі свята проходять у вихідні або святкові дні, потрібно буде найняти не менше трьох працівників. При цьому не обов’язково шукати професіоналів, адже серед любителів є чимало тих, хто вміє не тільки вести якісну зйомку, але й також обробляти відео, щоб потім можна було його записати на DVD-диск або переглядати на комп’ютері.

Одних клієнтів влаштовує просто відеозйомка, для інших необхідно обробити отриманий матеріал, виконати невеликий монтаж із застосуванням спец ефектів. Виконувати таку роботу теж повинні вміти найняті працівники.

Найкращим варіантом для успішного ведення такого бізнесу буде оренда невеликого офісу – це викликає більше довіри у людей. Крім того, клієнти можуть прийти і подивитися вже виконані роботи, висловити свої побажання, конкретно домовитися про ціну.

В офісі повинен постійно перебувати один працівник, у якості якого може бути навіть хтось з членів сім’ї. Він буде приймати клієнтів, відповідати на телефонні дзвінки, приймати замовлення по телефону і коригувати та координувати роботу операторів що ведуть зйомки.

Основним завданням в роботі такого бізнесу буде пошук клієнтів. Крім оголошень, які потрібно буде систематично поміщати у місцеві ЗМІ, необхідно самому активно шукати клієнтів. Для слід бути в курсі всіх подій, що відбуваються в місті, тобто знати, де і які проходять урочисті заходи, банкети, корпоративні вечори, ранки для дітей, бали. В такому випадку можна вчасно запропонувати свої послуги.

Популярною останнім часом стала відеозйомка в пологових будинках при виписці мами з народженою дитиною. У великих містах України в багатьох пологових будинках дозволяють проводити зйомку під час одягання і сповивання дитини, а також при виписці в присутності батька, а також інші моменти при відвідуванні батьком пологового будинку. За таку зйомку можна просити у клієнтів від 400 до 800 гривень. Якщо ж за день відзняти 5 – 10 відео в пологовому будинку, заробіток складе близько 3000 гривень.

Не менш популярною сьогодні вважається і весільна зйомка, що включає вінчання в церкві. Така послуга користується попитом практично в усіх містах, а її вартість складає від 2000 до 20000 гривень, залежно від загального часу зйомки та інших факторів. При цьому витрати в такому бізнесі будуть зводитись суто до виплати заробітної плати працівникам, що безпосередньо виконують роль відео операторів та оплати оренди приміщення з комунальними послугами.

Фахівці даної галузі стверджують, що організований у великому місті бізнес на відеозйомці при залученні декількох працівників може забезпечити місячний дохід від 50000 до 150000 гривень.

Спочатку бізнес можна вести самостійно, навіть без офісу, щоб напрацювати базу клієнтів. Для цього потрібно лише мати відеокамеру і достатні навички зйомки. При якісному виконанні роботи клієнтів з часом буде достатньо, а потім вже можна розширити бізнес та організувати службу відеозйомки, найнявши на роботу відповідний персонал. При виборі персоналу теж можна віддати перевагу студентам, які завжди не проти підзаробити. Та й про рекламу не слід забувати, адже без неї розвиток бізнесу неможливий.
На початок статті