Вигідний кредит готівкою – як його визначити без допомоги фахівців?

Автор | 20.08.2017


чи буде вигідний кредит готівкою Оскільки кредит готівкою можуть оформити не лише фізичні, але і юридичні особи, потрібно буде розглядати найвигідніший кредит готівкою для тих та інших окремо. З точки зору простого споживача і керівника компанії вигідність кредиту визначається по-різному. Для першого важливо отримати потрібну суму на свої потреби з найпривабливішим умовами – без прихованих комісій та переплат. Натомість керівнику компанії важливо швидко і під невеликий відсоток організувати фінансування свого бізнесу.

Який кредит буде вигідним для юридичної особи?

З точки зору підприємця кредити, спрямовані на розвиток бізнесу, вже самі по собі є вигідними. Тут важливо правильно розподілити отримані кошти для того, щоб істотно підвищити оборот компанії. Безумовно буде вигідно взяти кредит готівкою на придбання спецтехніки та обладнання, адже збільшивши обсяг виробництва, або поповнивши парк будівельної чи сільськогосподарської техніки, можна за короткий час істотно збільшити прибуток компанії. Також можна, отримавши кредит готівкою, вигідно направити його на покупку сировини і матеріалів. Це забезпечить безперебійну діяльність та збільшення прибутку компанії.

Як виглядає вигідний кредит готівкою для позичальників?

На відміну від представників бізнесу, звичайні споживачі вигоду кредитів оцінюють по-іншому, оскільки споживчі кредити не спрямовані на отримання прибутку. У більшості випадків їх мета передбачає забезпечення позичальника необхідною кількістю грошей для ряду власних потреб. Це можуть бути кредити на ремонт квартири, оплату навчання, різного роду покупки. Звичайно, в таких випадках теж виникає бажання знайти дешевий кредит готівкою. Не секрет, що далеко не кожна людина готова роками відкладати гроші на дорогі покупки. Набагато привабливіше виглядає придбання потрібного майна зараз, за допомогою кредитних коштів. Багато людей у наші дні часто задаються питанням про те, де вигідніше взяти кредит готівкою? Звичайно, заощадити на покупку певну суму можна, але не всі люди здатні щомісячно відкладати гроші та економити тривалий час, доки не назбирається необхідна сума.

На що ж варто звернути увагу майбутньому позичальникові?

Тут важливу роль відіграє вибір банку, який буде готовий надати для вас кредит готівкою вигідно. Краще орієнтуватися не на гучні рекламні пропозиції, далеко не все, що пропонує вам реклама буде дійсно вигідно, а на компетентну думку фахівця за кредитами. Не один рік працюючи з банками, він вже точно знає, де надають найдешевший швидкий кредит готівкою і що потрібно зробити, щоб його отримати.

А тепер давайте розглянемо декілька основних ознак, за якими будь-який позичальник зможе самостійно оцінити, чи варто подавати документи на кредит готівкою, і де вигіднішими будуть запропоновані умови.

▼ Найважливіше, що потрібно зробити – правильно вибрати банк. Тут більш важливою буде не відстань від банку до роботи або власного будинку, а його репутація. Відгуки позичальників, кількість філій, фінансові показники та місце в рейтингу – це ті чинники, на які варто звернути увагу.

▼ Друге, що потрібно зробити – це детально вивчити умови, обов’язково з’ясувати всю інформацію про можливі комісії та приховані платежі. Якщо позичальнику щось незрозуміло, не йому не слід соромитися задавати питання кредитному менеджеру. Чим більше інформації буде відомо спочатку – тим менше сюрпризів буде очікувати в кінці.

Це саме ті головні моменти, які дозволять зробити правильний вибір кредитної організації та програми кредитування. Однак, позичальнику не обов’язково витрачати свій час на відвідування банків та аналіз умов. Можна звернути до відповідних фахівців, які за незначну винагороду допоможуть знайти відповіді на всі питання, що пов’язані з терміновим оформленням кредиту, починаючи з вибору найкращих умов і до отримання рішення в банку.
На початок статті