Як отримати позику при заборгованості?

Автор | 09.04.2018


як взяти кредит при заборгованості в банку Будь-яка людина може стати боржником по кредиту. Виникали ситуації, в яких клієнт повністю розраховувався з заборгованістю, але в його кредитній історії з незрозумілих причин залишалась негативна позначка. Найчастіше такі випадки бувають тоді, коли один з платежів для погашення кредиту був внесений несвоєчасно. Однак це не найгірше, що може трапитись. Більш неприємний випадок, коли при затримці декількох платежів банк передає справу в суд. Тут вже розраховувати на отримання нової позики в банку дуже важко.

Тож як отримати позику при заборгованості? Що робити, коли неможливо підтвердити свої доходи? Виявляється, оформити договір про позику можна в мікрофінансових установах, що не особливо звертають увагу на кредитну історію клієнта. З’являтись в офіс МФО зовсім не обов’язково. Вся процедура оформлення та отримання позики здійснюється в мережі Інтернет шляхом оформлення заявки. Не потрібно при цьому і значної кількості документів. Достатньо лише паспортних даних та ІПН. Все відбувається дуже швидко і позику можна отримати майже миттєво, але її максимальний розмір буде в рази менший, ніж в банку. Значно більшими будуть і відсотки по такому кредиту в МФО.

Слід також нагадати, що кредитну історію можна виправити. Така послуга доступна для всіх, хто в минулому мав заборгованість в банку. І хоча ця послуга платна, вона дозволяє в майбутньому оформити позику в банку під значно менші відсотки і на більш тривалий строк. Отже не потрібно падати у відчай, краще трохи довше пошукати, як отримати позику при заборгованості без довідки про заробітну плату.

Позика готівкою або на карту – як краще?

Допустимо, людина вже знає, як взяти позику без довідки про доходи при зіпсованій кредитній історії, і відомо в якій організації такий кредит можна оформити. Тепер потрібно визначитись, чи брати гроші готівкою чи на карту банку? При цьому потрібно врахувати, що за позику потрібно буде в любому випадку сплачувати відсоток. Він буде трохи менший, якщо необхідна сума буде перерахована на карту, а не виплачена готівкою. Однак в багатьох випадках платити готівкою більш зручно, тому з цим питанням слід визначитися.

При оформленні кредиту онлайн клієнти відчувають значні переваги. В першу чергу це стосується людей, які тимчасово не працюють. Адже навіть при наявності роботи сьогодні, гарантувати її постійність і стабільність неможливо. При втраті роботи люди завжди відчувають тимчасові фінансові ускладнення, що змушує якомога швидше знайти нове місце роботи. І видача позик мережею мікрофінансових організацій при заборгованості в банках дуже часто дозволяє вирішити тимчасові проблеми з фінансами. Головне визначити найбільш вигідні умови позики і добросовісно повернути відповідну суму організації.

Розраховувати на отримання кредиту в МФО може будь-яка людина, навіть якщо у неї є несплачений кредит в банку і відсутні документи про доходи. Щодо інших переваг МФО, слід додати:

► не потрібно закордонного паспорта і цінного майна;
► не потрібно поручителів по кредиту;
► не потрібна довідка про зарплату з місця роботи;
► гроші можна отримати протягом однієї години.

Що потрібно для оформлення позики в МФО?

Якщо ви вже вирішили отримати позику в мікрофінансовій організації, вам необхідно знати про основні умови видачі кредитів без довідки про заробітну плату. Порядок дій має бути такий:

► реєстрація на сайті організації та уважне ознайомлення з правилами та умовами кредитування;
► використання кредитного калькулятора на сайті, щоб правильно оцінити свої можливості щодо погашення заборгованості в майбутньому;
► зателефонувати або поспілкуватись в онлайн-чаті з представником МФО, щоб розпитати про умови кредитування для безробітних і тривалість періоду погашення кредиту;
► заповнити онлайн-анкету, в якій потрібно вказати правильні дані, та ще раз перевірити правильність заповнення;
► надіслати анкету в організацію та чекати відповіді.

При позитивному рішенні МФО представник організації зазвичай телефонує заявнику і повідомляє про можливість отримати позику. При цьому можливо потрібно буде відповісти на декілька питань, які будуть задані для уточнення інформації. Далі потрібно буде вислати скан свого паспорта і довідки про ІПН. Іноді можуть вимагатись ще якість документи. При наявності довідки про зарплату оформити позику в МФО буде, звичайно, значно легше і максимальний розмір позики значно зросте. Що стосується кредитної історії – навряд чи вона буде мати вагоме значення для мікрофінансової установи.

Як правило, доступний розмір кредиту на задовольнить всі ваші потреби на даний момент, але значно допоможе вирішити найважливіші проблеми допоки ви залишаєтесь без роботи. Отже, при відсутності роботи і зіпсованій кредитній історії позику на вигідних умовах можна швидко оформити тільки в МФО.

Додаткова інформація про МФО

Що ж це за організації, які видають позики навіть при заборгованості в банку та відсутності роботи в клієнта? Справді, про діяльність та умови кредитування МФО варто додатково сказати декілька слів.

Основні особливості мікрофінансових установ:

можливість отримання позики для безробітних, хоча й на короткий термін;
► максимальний розмір такого кредиту зазвичай не перевищує 10 – 30 тисяч грн.;
► порівняно з банками високий відсоток за користування позикою;
► при невчасній оплаті заборгованості нараховуються великі за розміром штрафи;
► про порушення умов договору з організацією повідомляється в Бюро Кредитних Історій, що вкрай небажано для будь-якого клієнта.

Якщо врахувати всі ці моменти при визначенні розміру кредиту і своїх фінансових можливостей, проблем в майбутньому виникати не буде. Крім цього, повернувши позику в МФО з відсотками, ви значно покращите свою кредитну історію і в майбутньому зможете оформити кредит на більшу суму під менші відсотки.
На початок статті