Як отримати швидкий кредит готівкою?

Автор | 20.08.2017


отримати кредит швидко в готівці В даний час попит на експрес-кредити готівкою за паспортом постійно зростає. Переважно це пов’язано з тим, що сучасні позичальники все менше побоюються банків, адже кредитні карти є зараз у абсолютної більшості населення. При цьому багато хто вже не раз отримував і повертав такий кредит. Не секрет, що великі покупки люди давно звикли здійснювати безготівковим розрахунком. І зовсім не обов’язково, щоб це були накопичені власні кошти.

Враховуючи таку тенденцію, швидкий кредит готівкою за паспортом – дуже часто є незамінимою послугою, яку пропонують сьогодні більшість українських банків. Переваги такої можливості для споживача очевидні. Отримавши швидкий кредит готівкою, люди можуть отримати необхідну їм річ негайно, позбувшись необхідності збирати на її покупку гроші довгий час.

Безупинно зростаючий попит змушує банки пропонувати свіжі рішення, які відповідають потребам потенційних клієнтів і практично будь-яка людина сьогодні може швидко оформити кредит готівкою. У своїй більшості банки готові надавати відносно невеликі суми, в межах 25-50 тисяч гривень. Для того, щоб отримати таку суму, достатньо подати в банк паспорт і заповнити заяву-анкету.

На що слід звернути увагу, щоб банк погодився видати швидко кредит готівкою?

Як то кажуть, зустрічають по одягу – охайний зовнішній вигляд, адекватна, доброзичлива манера спілкування та чітке розуміння людиною прийнятих дій допоможуть їй в отриманні кредиту. Оскільки банк вимагає мінімальну кількість документів, при розгляді заявки на кредит до уваги приймається і враження кредитного менеджера про позичальника, який заповнив заяву та анкету. Банк швидше за все не погодиться видавати експрес-кредит готівкою агресивно налаштованій особі або людині, що прийшла в заклад у стані сп’яніння, або клієнту, що не може самостійно дати відповіді на питання кредитного менеджера, якщо немає підказок сторонніх осіб.

На даний момент в Україні працює дуже багато кредитних установ і банків. Як правило, в кожній організації вимоги до позичальників дещо відрізняються між собою. Але потрібно відзначити наявність певних загальних моментів, які актуальні в більшості банків:

► розраховувати на швидкий кредит готівкою можуть тільки громадяни України віком від 21 до 60 років;
► можливий розмір кредиту визначається виходячи із зазначеного позичальником доходу.

Властивим для цього типу кредитування є те, що банк не буде вимагати довідку про доходи. При цьому не завжди для отримання невеликої суми кредиту (до 10 000 гривень) позичальнику потрібно буде відвідати відділення банку. Деякі банки вважають за краще видавати жителям швидкий готівковий кредит за спрощеною схемою оформлення на покупку різної продукції в торгових центрах і великих супермаркетах.
На початок статті