Як розрахувати кредит готівкою – основні принципи і поради

Автор | 20.08.2017


як можна самому розрахувати кредит готівкою Часто можна почути від знайомих, родичів та співробітників: «Я хочу взяти кредит готівкою, але не знаю, як правильно вирахувати, чи вигідні будуть умови банку». Дійсно, оцінити пропозиції банків самостійно не так-то просто. І справа не в тому, що потрібно знати формули, а в тому, що потрібно врахувати додаткові умови кредитного договору.

При виборі кредиту позичальник прагне знайти максимально вигідні для себе пропозиції, звертаючи в першу чергу особливу увагу на процентну ставку по кредиту. Але це може бути не зовсім правильне рішення, оскільки низька процентна ставка ще не гарантує вигідних умов використання кредиту.

Особливо уважними потрібно бути тим людям, які вирішили знайти кредит готівкою через інтернет. Швидше всього, повні умови надання такого кредиту вони дізнаються тільки при підписанні кредитного договору. Оформляючи кредит готівкою, розрахунок повної вартості можна запросити у співробітника банку по телефону або в офісі.

Як самому оцінити кредитні умови?

Як правило, критерії оцінки для кожного свої. І нерідко те, що підходить для одного позичальника, може бути незручним чи невигідним для іншого. Це означає, що необхідно мати певний об’єктивний критерій, який міг би допомогти будь-якому позичальнику оцінити, чи варто подати заявку на кредит готівкою чи ні.

Такими показниками в питанні кредитування можна назвати показники, що дозволять позичальникові оцінити свої ризики і можливості.

▼ Найбільш відповідає таким вимогам розмір щомісячного платежу по кредиту. Його значення дозволяє об’єктивно оцінити, яку частину сімейного бюджету буде потрібно використовувати для виплати кредиту. Це дасть можливість позичальнику спланувати його фінансове майбутнє в найближчі роки, а також можливі ризики.

▼ Іншим, не менш важливим показником є загальна переплата по кредиту. Її сума відображає, скільки буде коштувати для позичальника користування кредитними коштами.
Таким чином, вибір кредитних пропозицій банків, суми і терміну кредиту повинен бути заснований на розмірі щомісячного платежу і суми загальної переплати по кредиту.

Як самостійно розрахувати кредит готівкою?

Щоб не вникати в математичні формули, можна розрахувати кредит готівкою і визначити суму щомісячного платежу за допомогою калькулятора на сайті. Для цього також потрібно врахувати певні моменти.

Відсоткова ставка по кредиту залежить від терміну, на який планується оформити кредит: чим він довший – тим буде більшим відсоток.

Мінімальна сума кредиту, яку можна отримати в банку становить близько 10 000 грн. При цьому видача кредитів готівкою проводиться кількома способами:

► ви можете отримати всю суму в касі банку;
► зняти готівку з пластикової карти в банкоматах.

Якщо людина твердо вирішила оформити кредит готівкою і як можна швидше, то для того, щоб максимально спростити процес розрахунку щомісячного платежу, краще скористатися кредитним калькулятором. Заповнивши декілька полів, можна розрахувати онлайн щомісячний платіж по будь-якому кредиту готівкою в більшості банків України. Крім цього, можна порівняти пару варіантів кредиту, підібравши оптимальний для себе розмір виплат і термін кредиту. Після цього можна оформити на сайті заявку на кредит готівкою, вказавши лише свої контактні дані та натиснувши кнопку «Підтвердити». Через пару годин фахівці банку обов’язково зателефонують для уточнення умов кредиту.
На початок статті