Як взяти кредити готівкою без довідок?

Автор | 24.08.2017


видача кредитів без довідки про доходи Сфера банківського кредитування активно розвивається і висока конкуренція змушує банки створювати нові програми, а також поступово спрощувати сам процес отримання кредиту. В останні роки активне суперництво між банками буквально за кожного клієнта призвело до того, що взяти кредит готівкою без довідок з місця роботи стає все простіше. Тож чому кредит готівкою без довідок такий популярний в даний час? Чому позичальники намагаються уникати умов, за якими необхідно підтвердити свій дохід з офіційного місця працевлаштування? Виявляється, на це є ряд причин, які ми розглянемо нижче.

В першу чергу, це обумовлено тим, що дуже велика кількість людей офіційно отримують лише мінімальну зарплату. При цьому більшу частину свого заробітку роботодавці видають працівникам у так званому конверті. Тому далеко не кожен роботодавець має можливість видати довідку своєму працівникові про його реальний розмір доходу. Саме через це багато потенційних позичальників не можуть підтвердити свій дохід офіційними довідками з місця роботи. Банки це чудово розуміють і спеціально для таких випадків пропонують отримати кредит готівкою без довідок.

Позичальник має можливість отримати відносно невелику суму, подавши в банк тільки паспорт і ще якийсь інший документ. При цьому, якщо його роботодавець не проти видати довідку про доходи за встановленою формою, працівник може розраховувати на більш вигідні умови, оскільки кредит готівкою з довідками, що підтверджують розмір заробітної плати надається під більш низький відсоток.

Основні особливості кредиту без довідок

На сьогоднішній день швидкий кредит готівкою без довідок – один з найбільш затребуваних видів кредитування. Охочих отримати таку позику в банку привертає оперативність видачі готівки і простота оформлення. Найчастіше такі кредити оформляють для покупки або ремонту автомобіля, на поїздку під час відпустки, оплату навчання або медичних послуг, ремонту квартири або придбання різного роду споживчих товарів. В цьому і полягає головна перевага даної програми кредитування.

До недоліків кредиту без довідок можна віднести його високу кінцеву вартість. Пропонуючи терміновий кредит готівкою без довідок і додаткових гарантій повернення, банки несуть високі ризики, тому в вартість кредиту внесені відсотки за цей ризик. Простіше кажучи, суми кредитів, які не будуть повернуті банку заздалегідь закладені в платіж кожного клієнта. Таким чином, якщо один клієнт не повертає борг, то за нього якби розраховуються інші позичальники.

Крім цього, негативною стороною такого кредиту можна вважати обмеження суми, що видається позичальнику. Як правило, швидкі кредити готівкою без довідок обмежені максимальною сумою в межах 50-100 тисяч гривень. У банках працює правило: чим більший пакет документів може надати позичальник – тим більший розмір кредиту йому буде доступний.

Тому, якщо людині терміново потрібні гроші, вона може без особливих проблем оформити кредит готівкою швидко без довідок, але заплатити за швидкість та оперативність оформлення доведеться у вигляді високого відсотку за умовами кредиту. Цей спосіб отримати готівку буде зручним для тих, хто не може знайти поручителя або подати в банк довідку про доходи, а також людям, яким готівковий кредит потрібен терміново і без будь-яких довідок.

Слід також зазначити, що для отримання максимально вигідних умов при оформленні кредиту без довідок про доходи краще буде звернутись до професійного кредитного брокера. В такому випадку не доведеться витрачати свій час на відвідування банків для порівняння умов. Фахівець підбере оптимально прозорі умови кредиту без прихованих комісій, враховуючи по максимуму побажання свого клієнта.
На початок статті