Як знайти чесних та відповідальних працівників?

Автор | 07.11.2018


пошук чесних працівників Пошук працівників, які б із задоволенням працювали і приносили дохід вашій фірмі, може тривати багато місяців і в кінцевому результаті не дати потрібного результату. Однак існує один чудовий критерій оцінки людей, за яким можна майже стовідсотково визначити, наскільки сильно буде людина зацікавлена у співпраці, чи буде вона виконувати всі необхідні вказівки і загалом працювати на розвиток компанії.

Швидке зростання будь-якого підприємства можливе лише тоді, коли керівнику вдасться захопити всіх працівників своїми ідеями. Активно займаючись пошуками працівників, в першу чергу слід звертати увагу на тих людей, які чимось незадоволені. Одні говорять про це прямо, інші ховаються за масками. Однак для засновника компанії важливіше знайти незадоволених людей, а не тих, які не мають ніяких претензій.

Якщо під час проведення співбесіди для прийому на роботу людина скаже, що вона цілком і повністю задоволена всім у житті, потрібно розуміти, що такого працівника буде дуже складно переконати і запевнити у своїх ідеях, щоб він пішов за своїм керівником. Потрібно шукати незадоволених людей, особливо тих, кого не влаштовує заробітна плата. Саме грошова компенсація за виконану роботу може мотивувати людину на багато дій. В першу чергу потрібно запропонувати таким людям гідну заробітну плату і вони погодяться виконувати всі вказівки керівництва.

Ще одним важливим фактором, який може зацікавити нових працівників, є можливість кар’єрного росту. Мало кому щастить відразу знайти роботу, яка б повністю задовольняла. Тому, якщо підприємство буде пропонувати працівникам хороші вакансії та перспективу росту, нові працівники погодяться стати необхідними ланками цього підприємства для розвитку бізнесу і можливості власного кар’єрного росту.

Але чому ж деякі люди залишаються на роботі, яку їм не подобається виконувати? Відповідь всього лише один – безпека. Людям дуже рідко вдається знайти в собі психологічну силу, щоб змінити поточне місце працевлаштування, оскільки вони звикли працювати і жити в комфортних і звичних для них умовах. Навіть ненавидячи свою роботу, такі люди не хочуть щось змінювати, бо не мають або не бачать альтернативних варіантів. Тому, якщо власник компанії хоче переманити цінного працівника з іншої фірми у свою, потрібно запропонувати йому таку альтернативу, яка буде задовольняти всі потреби. Це стосується також працівників, які не можуть продуктивно виконувати монотонну роботу. Перед ними потрібно поставити цікаве завдання і тоді їх розсіяна увага буде зосереджена на виконанні цього завдання, а результати такого експерименту будуть більш ніж позитивні для компанії.

Багато людей вважають, що відпочивати можна лише в неробочий час. Така думка існує лише тому, що люди не знаходять себе у своїй роботі, у них немає ніякого інтересу. Про те, що продуктивність таких працівників буде вкрай низькою, неважко здогадатися. Але якщо компанія забезпечить своїх працівників цікавою роботою та відповідною зарплатою, люди будуть щасливі, що працюють саме в цій фірмі. Такий настрій працівників забезпечить не лише високу продуктивність праці, але й зменшить текучість кадрів. Слід також зазначити, якщо всі працівники будуть задоволені тим, що вони працюють у даній компанії та виконують цікаву роботу, зникне проблема з відпустками, яка часто існує на багатьох підприємствах. Люди будуть намагатись заробити більше грошей, виконуючи цікаву роботу. В іншому випадку працівники будуть думати про відпочинок на березі моря. Навіть якщо такий працівник піде у відпустку, він невдовзі повернеться і знову приступить до роботи, щоб не втратити своє місце працевлаштування.
На початок статті