Як знайти роботу в Інтернеті?

Автор | 12.11.2016


способи заробітку в мережі Інтернет З кожним днем все більша кількість людей, що проживають на території нашої країни, намагається шукати роботу в Інтернеті. І це не дивно, адже сьогодні комп’ютер вже є практично в кожній сім’ї. Навіть якщо людина певний час використовує комп’ютер для розваг, спілкування з друзями в соціальних мережах, перегляду фільмів та прослуховування музики, то з часом виникає питання про те, як знайти роботу в Інтернеті, щоб можна було заробляти певну кількість грошей, не виходячи з дому. Переваги віддаленої роботи, як прийнято її називати, зводяться до того, що людина економить свій час, адже їй не потрібно добиратись до робочого місця громадським транспортом, а також не доводиться спілкуватись з керівництвом, що зазвичай є вельми неприємним явищем. Однак ймовірність натрапити на шахраїв при пошуку роботи в Інтернеті на сьогоднішній день ще досить висока. Тому слід враховувати певні принципи, які ми розглянемо нижче.

Насамперед необхідно визначити для себе сектор або напрямок роботи, якому ви віддаєте перевагу. Якщо вам до вподоби веб-дизайн або програмування, можна спробувати свої можливості у цій сфері діяльності, подавши заявку на вакансію адміністратора або розробника сайтів. У випадку небажання освоювати ці порівняно складні види роботи в Інтернеті можна спробувати заробляти гроші на кліках, рефералах або написанні контенту для сайтів. До речі, робота копірайтера при набутті певного досвіду та оволодінні іноземною мовою дозволяє отримувати досить солідні заробітки. Але якщо копірайтинг також вимагає певних знань та навичок, то заробіток на рефералах та кліках взагалі не потребує ніякого навчання і повністю доступний навіть для школярів.

Хто такий копірайтер і як ним стати?

Копірайтером називається людина, яка пише унікальні тексти для сайтів, які можуть бути рекламного або інформаційного призначення. Крім цього існує таке поняття як рерайтер, що власне майже одне і те ж, адже рерайт – це також створення унікального тексту після переробки (переписування) вже існуючого оригіналу. Іншими словами, копірайтинг – написання творів на задану тему, а рерайтинг – написання переказу, застосовуючи вказане джерело інформації (текст іншого автора). Іншими словами – це заробіток на написанні статей для сайтів.

В значній степені копірайтера можна порівняти з журналістом, хоча тут існують і деякі відмінності, якщо врахувати необхідність написання так званих сео-текстів – контенту, який створюється за певними правилами і схемою. Однак в більшості випадків копірайтера можна порівняти із звичайним блогером, що веде свою власну сторінку в мережі Інтернет. Якщо ви хочете знайти роботу копірайтера, потрібно подати заявки на відповідних сайтах оголошень або запропонувати свої послуги роботодавцям, які шукають копірайтерів на цих же ресурсах за допомогою оголошень. Зазвичай роботодавці у таких випадках пропонують написати одну або пару статей на потрібні теми, і якщо ви впораєтесь з завданням, ваш рівень оцінять і запропонують співпрацю.

Існує також більш поширений спосіб знайти роботу копірайтера, яким зазвичай і користується більшість початківців. Для цього слід зареєструватись на біржах контенту і почати писати статті на популярні теми, виставляючи їх у вільний продаж. Власне так і я починав свою роботу в Інтернеті, зареєструвавшись на біржі textsale.ru, хоча існують також інші аналогічні популярні ресурси такого ж напрямку (etext.ru, advego.ru). Написавши пару десятків статей у вільний продаж, ви зрозумієте принцип роботи біржі контенту і в недалекому майбутньому обов’язково знайдете своїх перших замовників для подальшої співпраці. Єдине, що слід врахувати – необхідність вільного володіння російською мовою, адже всі перераховані біржі є суто російськими ресурсами і більш ніж 90 % замовлень потрібно виконувати російською мовою. Слід зазначити, що на сьогоднішній день почали з’являтись подібні україномовні сайти, але їх кількість та популярність на даний момент значною, на жаль, назвати важко.

Як заробити гроші на кліках?

Зрозумівши, хто такий копірайтер, тепер розглянемо ще один дуже поширений спосіб заробити грошіперегляд реклами або заробіток на кліках. Як вже було сказано вище, цей вид заробітку підійде практично всім, бо не вимагає освоєння ніяких ресурсів та знань і дозволяє починати заробляти гроші відразу, хоча і в дуже обмеженій кількості. Важливою перевагою заробітку на кліках можна вважати те, що під час перегляду реклами та переходів за допомогою кліків на інші сайти ви будете часто потрапляти на інші ресурси, які пропонують віддалену роботу того чи іншого типу. Таким чином можна з часом знайти для себе новий, більш прибутковий та цікавий вид роботи в Інтернеті. Тож як заробити гроші на кліках? Що для цього потрібно?

З кожним роком в мережі Інтернет з’являються нові сайти, які ще не користуються популярністю у відвідувачів та самих пошукових систем (про це поговоримо іншим разом). Власники нових сайтів завжди намагаються якимось чином підвищити відвідуваність і застосовують для цього так звані білі, сірі та чорні способи просування сайту в пошукових системах. Сірим способом просування сайту власне і вважається допомога певних сайтів-посередників, які за відповідну плату забезпечують деяку кількість відвідувачів, до яких будете належати і ви, якщо спробуєте заробити гроші на кліках, зареєструвавшись на одному з таких ресурсів.

Найбільш відомим ресурсом такого типу на сьогоднішній день можна вважати сервіс seosprint.net. Після реєстрації тут можна відразу заробляти, використовуючи такі способи, як:

► звичайний серфінг (перегляд запропонованих сайтів);
► читання листів з поданням звіту;
► виконання ланки завдань (більш дорого оплачується);
► реєстрація рефералів (про це далі).

При перечитуванні листів ви будете отримувати інформацію про послуги інших ресурсів, які рекламуються в цих листах. Це також можна використати у своїх інтересах. Після перегляду кожного листа потрібно буде відповісти на контрольне питання, яке задається з метою перевірки ознайомлення із змістом. Після правильної відповіді вам буде зарахована на баланс певна сума (зазвичай від 0,002 до 0,005 долара).

Під час серфінгу потрібно лише відкрити вказану сторінку і зачекати від 30 до 60 секунд, щоб перехід було зараховано. Також іноді потрібно ввести капчу, яка дозволяє відсіяти штучні кліки, виконані спеціальними програмами. При правильному введенні капчі вам на баланс зарахують приблизно 0,001 – 0,002 долара.

Заробіток на завданнях дозволяє отримувати від 0,01 до 0,5 долара при правильному виконанні одного завдання. У більшості випадків завдання складаються з серії запитань, на які слід дати правильну відповідь. Для того, щоб знайти ці відповіді, слід переглянути декілька рубрик або сторінок запропонованого сайту. На це затрачається зазвичай більше часу, але заробіток від виконаного завдання в рази більший ніж при звичайному серфінгу або читанні листів.

Заробіток на рефералах

Описаними вище способами можна заробити, наприклад, на поповнення балансу мобільного зв’язку. Заробити більше вдається дуже рідко. Тому варто паралельно почати реєстрацію рефералів. Що означає реферальна система і як нею користуватись? Реферал – це новий користувач ресурсу, на якому ви зареєстровані. Якщо він буде запрошений на сайт за допомогою вашого так званого реферального посилання, яке підтверджує адміністрації ресурсу той факт, що новий користувач зареєструвався саме завдяки вам, тоді певний процент від його заробітку буде зараховуватись на ваш баланс. У більшості випадків такі ресурси платять від 0,5 до 2 % від суми, які заробив реферал. Таким чином, після запрошення на сайт великої кількості нових рефералів ви будете отримувати від системи значну суму, розмір якої буде залежати від їх спільного заробітку.

Як уникнути шахраїв?

Після цього, як ми розглянули основні способи заробітку грошей в Інтернеті, варто ознайомитись з декількома порадами, що допоможуть зменшити ймовірність натрапити на шахраїв.

Насамперед слід пам’ятати, що всі ресурси, які пропонують перераховані способи заробітку, ніколи не вимагають ніяких внесків та інших затрат грошей. Тому, якщо сайт пропонує оплатити страховку або внести інший вид платежу, з ним не варто зв’язуватись. В мережі Інтернет сьогодні можна знайти величезну кількість сайтів, які пропонують купити методику швидкого заробітку та інші подібні продукти. Все це виманювання грошей з користувачів, яке не підлягає на разі покаранням. При співпраці з замовником в мережі Інтернет також не варто повністю довіряти. Тому слід домовитись про вчасну оплату своєї роботи без відтермінування.

Слід зазначити, що найкращим і найбезпечнішим варіантом заробітку все-таки є біржі, адже вони контролюють вчасну оплату виконаної роботи, виконуючи функцію арбітражу при виникненні конфліктів та непорозумінь. Іншими словами, адміністрація (власники) біржі таким чином оберігають свою репутацію і забезпечують користувачам чесну співпрацю.
На початок статті