Терміновий кредит готівкою в день звернення

Автор | 24.08.2017


швидкий кредит у день звернення в банк В останні роки кредити готівкою вже стали настільки популярні в нашій країні, що покупкою побутової техніки або навіть автомобіля в кредит вже нікого не здивуєш. У зв’язку з високим попитом на такі послуги терміни розгляду звернень на терміновий кредит готівкою та підготовки документів повинні бути мінімальні, щоб не відривати позичальників від інших важливих справ і не завдавати їм зайвих незручностей. Більшість банків сьогодні йдуть назустріч своїм клієнтам, яким терміново потрібен кредит готівкою, та видають позики на досить вигідних умовах.

Що таке кредит готівкою за 1 день?

Це такий вид споживчого кредиту, заявка на який перевіряється протягом одного дня. Головною перевагою даного продукту є оперативний термін розгляду заявки та мінімальна кількість документів, які потрібно подати в банк.

Проаналізувавши пропозиції банків України на кредит готівкою в день звернення, можна виділити наступні основні умови:

► вік позичальника – від 21 до 60 років;
► сума кредиту – до 100 000 гривень;
► процентна ставка – від 26 %;
► термін оформлення – від 1 до 24 годин;
► позичальник повинен мати постійний дохід протягом не менш ніж трьох останніх місяців.

Для того, щоб отримати готівкові кошти в кредит за один день людині буде необхідно пред’явити тільки паспорт громадянина України з пропискою в місті (або області), де знаходиться відділення кредитної організації, після чого заповнити заяву-анкету. При цьому не потрібно збирати ніяких довідок про доходи, шукати поручителів або оформляти заставу. Схема видачі організована так, щоб надати позичальнику кредит готівкою відразу після розгляду заявки.

Дохід вказується в анкеті в будь-якому випадку, нехай навіть неофіційний, але місце роботи у позичальника має бути і стаж на ньому не менш ніж 3 місяці. Довідки не потрібні, дохід вписується в анкету зі слів позичальника. Якщо ж в анкеті буде вказано, що людина не працює, або працює один місяць, швидше всього їй буде відмовлено у видачі позики.

Терміновий кредит готівкою по паспорту

В такому випадку в людей зазвичай виникає відразу декілька важливих запитань: «В який банк краще звернутися, щоб отримати кредит готівкою вже сьогодні?», «Як отримати дуже швидко кредит готівкою на вигідних умовах?».

Якщо людина ніколи не спілкувалася з фахівцями банку і не має відповідного досвіду, їй напевно буде не так-то просто самостійно знайти правильні відповіді на ці питання. Якщо діяти самостійно, в результаті можна отримати зовсім не те, що планувалося або хотілося, наприклад:

▼ Відвідування декількох банків займає досить велику кількість вільного часу.
▼ Людина при цьому стикається з великою кількістю кредитних продуктів. Відвідавши декілька банків, вона може просто заплутатися в умовах кредитування. Досить складно самостійно оцінити плюси тієї чи іншої програми і взяти терміново кредит готівкою на вигідних умовах без довідок.
Банк може відмовити у видачі швидкого кредиту в день звернення без пояснення причини. Таким чином людина може даремно витратити свій час.

Тому, якщо людині потрібен терміново кредит готівкою, буде краще звернутися до професіоналів, які зможуть надати недорогу консультацію щодо вибору вигідного кредитного продукту. Особливо вигідною буде така консультація, якщо мова йде про готівковий кредит великого розміру.
На початок статті